Ziraat Katılım

Daha önce mobil uygulamasını yenilediğimiz Ziraat Katılım, web sitesini yenileme projeleri için de tekrar bizimle çalışmak istediğini iletti. Biz de Pixelplus olarak bu projeyi çok büyük bir zevkle hayata geçireceğimizin altını çizerek projeye start verdik.

UX Analizi

Kullanıcı odaklı bir web sitesi yaratmak istediğimiz projeye ilk olarak çok detaylı bir UX çalışması ile başladık. UX raporlarından çıkan sonuçları en doğru şekilde analiz ederek sitenin tüm eksik noktalarını gün yüzüne çıkardık. Yapmış olduğumuz detaylı analiz sonucunda Ziraat Katılım web sitesinin tasarım, teknik, içerik ve bilgi mimarisi açısından tamamen yenilenmesi gerektiğini gördük.

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Web siteyi yenileme aşamasına geçtiğimizde sitenin Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde 3 farklı bilgi mimarisini oluşturduk. Bilgi mimarisinin ardından direkt olarak wireframe çalışmalarını çok hızlı bir şekilde tamamladık. Detaylı analizlerimiz sonucunda çıkardığımız wireframeleri, günümüz tasarım trendlerine ve Ziraat Katılım'ın kurumsal kimliğine uygun tasarımlar haline getirdik. Tüm bu sürecin sonunda tamamen kullanıcı odaklı ve çok daha kolay bir şekilde aranılana ulaşılabilen yeni Ziraat Katılım web sitesini kullanıcıların kullanımına sunduk.

Yeni Ziraat Katılım Web Sitesi

Tamamen kullanıcı deneyimi odaklı ve günümüz trendlerine hâkim bir şekilde yenilediğimiz Ziraat Katılım web sitesini www.ziraatkatilim.com.tr adresinden ziyaret edebilir, siz de bu deneyime ortak olabilirsiniz.