ilhamımızı dünyadan,
gücümüzü
  • analitik düşünceden
  • çeşitlilikten
  • mantıksal yapıdan
alıyoruz

hayal gücü bilgiden daha etkilidir. - A. Einstein

yalın. fikirler.

Biliyoruz ki bir projenin başarısı, doğru ihtiyaçları tespit edip, en etkili çözüm üretildiğinde mümkün olur. Biz bu çözümleri ararken tüketici deneyiminden yola çıkar, karmaşadan uzak, sade yöntemler ararız. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışmaktansa, en yalın metotla yüksek performansa ulaşmaya çalışırız.

küresel. fikirler.

Küresel düşünüp yerel davranmayı önemseriz. Geniş bir perspektiften bakmazsak, fikirlerimizin kısa zamanda eskimeye mahkum olduğunu biliriz. Yolun başında hep şu soruları sorarız: Global trendleri nasıl yerel alışkanlıklara uyarlayabiliriz? Kültürel farklılıklara nasıl hitap edebiliriz? Hedef kitlenin alışkanlıklarını nasıl yakalarız? Bir trendi sadece takip mi ediyoruz, trend mi belirliyoruz?

daha iyisi için. fikirler.

Günümüzde, markaların hedef kitleleri ile bağ kurabilmek için; mesajlarını direkt iletmekten ziyade deneyim yaşatmaya odaklanmaları gerekiyor. Bizim de her projede ana hedefimiz tüm kaynaklarımızla daha iyi deneyimler üretmek, odağımız ise kullanıcılarımızın şimdi ne düşündüğü değil; yarın ne düşüneceklerini ve neye ihtiyaç duyacaklarını tespit etmek.

detaylar hiçbir zaman sadece detaylar değildir,
onlar fikri yaratırlar. - Charles Eames

kullanıcı. deneyimi.

Kreatif araştırma sürecinden gerçek zamanlı kullanıcı testlerine, UX süreci projelerimizin bel kemiğidir. İçeriğin kral olduğunu çok duyduk ve evet bu doğru. Fakat bizim açımızdan, eğer bir kral ya da kraliçe söz konusuysa o her zaman kullanıcı olmalı. Yaratıcı ekipler, hedeflerine nasıl ulaşabileceklerini hisseder, tahmin eder, bilir. Ama kullanıcı her zaman ne istediğini daha iyi bilir.

yaratıcı. strateji.

Kusursuz bir oyun planınız yoksa, oyuna başlamamak en iyisidir. Bu yüzden araştırma ve kreatif strateji proje planlarımızda önemli bir yer tutar. En iyi çözümü ve yaklaşımı belirlemek için, önce net ve analitik veriye dayalı yol haritaları belirleriz.

yaratıcı. tasarım.

Kreatif tasarımcıların sadece projenin görselliği ile değil tüm yönleri ve hedefleriyle sürece dahil olması gerektiğine inanırız. Doğru mesajı ekrana taşımak için tek başına görsellik hiçbir zaman yeterli olmaz. Wireframe hazırlıklarından, hareketli 3D tasarıma, kreatif tasarım süreçlerimizin merkezinde, o sıralar sık kullanılan değil, o projeye özel çözümler bulmak vardır.

web. teknolojileri.

Web teknolojilerinin doğru entegrasyonu markanın amacını gerçekleştirmesinde ve sadakat sağlayarak pazardaki rekabet gücünü artırmasında önemli bir rol oynuyor. Ölçümleme ve optimizasyon süreçlerini pürüzsüz işletebileceğimiz yazılımlar, kampanyalaştırma süreçlerinde doğru iç görüyü bulmamızı kolaylaştırıyor. Projeye özel araçlar ve sistemler geliştirerek, markalarımıza özel yaklaşımlar sunmayı önemsiyoruz.

proje. yönetimi.

Geniş proje yönetimi ekibimiz, markalarına bir dış element olarak yaklaşmamayı ilke edinmiştir. Projeler yayından önce de sonra da bizim sorumluluğumuzdur. Sadece beklentileri karşıladığımızda işimizi tam anlamıyla yaptığımıza ikna olmayız. Tek bir iş tanımımız yoktur, birçok şapka giyeriz. Süreç ve kaynak yöneticileri, çözüme götüren fikri bulanlar, bazen de projenin ihtiyaçlarını tüm ekip için bir aksiyon planına dönüştüren tercümanlar oluruz.

sosyal. medya.

Sosyal medya artık bir opsiyon değil. Markayı samimi bir tonda kullanıcısıyla buluşturmak, ürünü tüketenlerin gündelik yaşamlarına dahil olarak bir üründen ziyade alışkanlığa dönüşmek, takipçiler ile ilgili derinlemesine analiz yapmayı sağlayan geniş kapsamlı veri sahibi olmak gibi sayısız fayda sunuyor. Üstelik eğlenceli. Tecrübeli sosyal medya ekibimiz bu bakış açısını merkezde tutarak, dört milyonu aşkın takipçi sayısıyla Volkswagen dahil, onlarca markanın iletişimini sürdürüyor.

e-mail. pazarlama.

Bir zamanlar e-mail pazarlama sadece müşterilerle iletişim kurmanın yollarından biriydi. Fakat şimdi, gerçek zamanlı ve kişiselleştirilmiş stratejilerle açılan her e-mail bir bağ kurma ve satış kampanyası aracı. E-mail’ler artık bir performans kaynağı. Ve biz her ay onlardan binlerce üretiyoruz.

web. analizi.

Web analizi hedeflerimize giden yolda neler yapmamız gerektiğini anlamamız ve gerçek zamanlı optimizasyonla ürünlerimizi geliştirmemiz için bir olmazsa olmaz. Bu kurumsal web sitelerinden e-ticaret platformlarına değişmeyen bir gerçek. Web analiz araçları entegrasyonu, raporlama ve analiz servisleriyle bu konuda da markalarımıza servis sunarak performans odaklı bakış açımızı sürdürüyoruz.