Hayatınızı kolaylaştıracak bir
mobil deneyimi

Bizim için markanın hizmet kalitesinin altını çizmek, bu hikayenin en önemli amaçlarından biriydi. Volkswagenim uygulaması, kullanıcıların araçlarına ait geçmiş ve güncel bilgilerini kontrol edebilmesi için güçlü bir teknik alt yapıya sahip. Bu, Volkswagenseverlere şeffaf ve harika bir dijital deneyim kazandırıyor. Ayrıca, kişiselleştirilmiş anlık bildirim özelliği ile kullanıcılarla daima iletişimde kalarak önemli notlar paylaşılıyor.

Kullanıcılarımızla nasıl
birlikte olabiliriz?

Volkswagen'in Türkiye'de büyük bir hayran kitlesi var. Yalnızca hayran demek elbette yeterli değil, onlar Volkswagen taraftarları. Volkswagen, sağladığı faydaları, bu tür büyük bir hedef grubu her ihtiyaç duyduğunda onlara nasıl ulaştırabilir? Cevabı basit: Her zaman yanlarından ayırmayacakları yetenekli bir mobil uygulamayla.

Peki, telefona indirilen uygulamanın sıklıkla kullanılabilir olmasını nasıl sağlayabiliriz? Bu zorluğu iki ana fikirle aştık. Birincisi, mümkün olduğunca basit olarak. İkincisi, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak benzersiz içerikler ve faydalar sağlayarak.

Volkswagen sahipleri Volkswagenim ile araç bakım zamanlamalarını görebilir, geçmiş servis bakımlarını inceleyebilir, online servis randevusu kaydı oluşturabilir, teknik servisteki aracının durumunu öğrenebilir, yol yardım ile canlı destek alabilir ve özel avantajlardan haberdar olur. Kısaca Volkswagenim, kullanıcının aracıyla ilgili tüm operasyonlara erişebileceği bir platform olarak konumlandı. Bunun yanında, sadece Volkswagen sahipleri değil, tüm Volkswagenseverler; birçok yarışmaya katılma, sürpriz hediyeler ve özel davetler kazanma şansına sahip. Elbette tüm bunlar marka ve kullanıcı arasındaki bağlantıyı daha da güçlendirdi.

Volkswagenim Anahtarlık

Nesnelerin interneti (IoT) hiçbir markanın göz ardı edemeyeceği bir konu ve Volkswagen her zaman bu tür yenilikleri benimser. Beacon teknolojisine sahip bir anahtarlık da Volkswagenim dünyasına dahil olunca uygulamamızın yararlılığı ikinci bir boyuta taşındı. Volkswagenim Anahtarlık, telefonunuza bluetooth ile bağlanabilir ve anahtarlık sinyali ile telefonunuzun yerini, uygulama içinden ise anahtarlığınızın yerini tespit edebilirsiniz. Volkswagenim anahtarlığınızla Selfie bile çekebilirsiniz.