volkswagenseverlerin dünyası:
volkswagenim

Volkswagenim

Volkswagen sahibi olsun ya da olmasın, tüm Volkswagenseverlere seslenen Volkswagenim mobil uygulaması, çok sayıda ihtiyaca cevap verip kendi dünyasından haberleri aktarıyor. Şimdi, yenilenen web sitesiyle sevenleriyle buluşuyor.

Keyifli, modern ve yalın tasarım

Çağın trendlerini ve marka kurumsallığını buluşturarak ortaya çıkardığımız tasarım, yalın olmasının yanı sıra keyifli bir deneyim sunuyor. “Volkswagenim Nedir?” alanında ferah ve açıklayıcı unsurlar bulunduran Volkswagenim, ikonlaştırılmış tasarımıyla bu dünyayı rahatlıkla keşfetmeniz için tasarlandı.

Kullanıcıyı düşünen kullanımlar

Volkswagenim’in yeni web sitesini, her soruya cevap veren çözüm merkeziyle birlikte kullanıcılarının yaşadığı problemlere çözüm sunmak için bir muhatap olarak konumladık. Son derece bilgilendirici detay sayfalara sahip Volkswagenim, aradığınız bilgiye rahatça ulaşmanızı sağlayacak bir yapıda hazırlandı. Görsel, ikon hatta video materyaller ile desteklediğimiz çözüm merkezi sayfası ile yaşayabileceğiniz olası problemlere dair tüm cevaplar ve uygulama içinden yapılacak işlemlere dair anlatımlar burada sizinle buluşuyor.

Yalın ve fonksiyonel bir dijital varlık

Sticky menüsü ile scroll edildikçe sizi takip eden navige yapı, yalın ancak ihtiyaca yönelik bilgi mimarisi ile desteklendi. Volkswagen’den son kampanyalar, etkinlikler ve hayatınızı kolaylaştıracak ipuçları ile sizi buluşturacak Volkswagenim’in son fonksiyonel özelliği ise, sorununuzu rahatça iletebilmeniz için hazırlanan Volkswagen Destek Formu. İlgili bilgileri girdikten sonra dilerseniz görsel ekleyerek form yollayabilir, her konuda destek alabilirsiniz.
Volkswagenim, www.volkswagenim.com adresinde ziyaretinizi bekliyor. Unutmayın, bu deneyimi yaşamak için bir Volkswagensever olmanız yeterli.