volkswagen modellerini yerinizden kalmadan deneyimleyin:
volkswagen sanal showroom

Volkswagen Sanal Showroom

Birlikteliğimizin 10. Yılını kutladığımız Volkswagen, artık hayatlarımızın organik bir parçası haline geldi. Markayı bu kadar yakından tanıma şansı ise bize hedef kitlemize doğru zamanda, en doğru projeyle, yaratıcı bir şekilde seslenme şansı veriyor.

Teknolojisiyle bir adım önde

Volkswagenseverleri yakından tanıdığımız için, günümüz teknolojisini sıkı takip ettiklerini ve yeni dijital deneyimlerin onları heyecanlandırdığını biliyoruz. Eski alışkanlıklar yerini hızla dijital dünyanın sunduğu zenginliğe ve kolaylığa bırakıyor, bizler de kullanıcımızın hayatını kolaylaştıracak yeni dijital varlıklar geliştirmeyi ilk kuralımız olarak benimsiyoruz.

Yola nereden çıktık?

Yeni projemizde yanıtını aradığımız sorular şunlardı: Başından sonuna kadar, Volkswagen satın alma sürecini nasıl basitleştirip, faydalı hale getirebiliriz? Takipçilerimizi aradıklarına en hızlı ve modern şekilde ulaştırmanın yolları nelerdir? Buna en uygun teknolojiler hangileri? Sektörde ortak amaç kabul edilebilecek bu konulara nasıl tıpkı Volkswagen’in marka özünde olduğu gibi yenilikçi ve teknoloji konusunda bir adım önde bir bakış açısı katabiliriz?

Gerçeğe En Yakın Deneyim

Markanın en yeni dijital platformu, Volkswagen Sanal Showroom, bu sorulara stratejik konumlandırmadan yazılıma, en iyiyi hedefleyerek verdiğimiz yanıtlarla inşa edildi. 360° video teknolojisiyle keyifli bir deneyim sunan Volkswagen Sanal Showroom, ziyaretçilerin yerlerinden kalkmadan gerçek bir showroom’a eş değer bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Passat, Tiguan, Yeni Golf gibi markanın yıldız modellerine dair tüm detayları, kolay tüketilebilir içeriklerle sunan platformda tüm ziyaretçiler, yönlendirici ikonlar sayesinde merak ettiği konu ile ilgili bilgiye kolaylıkla ulaşıyor. Modellerin iç ve dış görünümlerini farklı açılardan inceleme, donanım hakkında bilgi edinme, teknik detayları inceleme gibi ihtiyaçları videolu anlatımlarla desteklemek; platforma, ziyaretçilere en kısa zamanda en detaylı bilgiyi verebilme kabiliyetini kazandırıyor.

Güçlü Bir Pazarlama Çözümü

Test sürüşü talebinde bulunma imkanları da sunan platform, sadece yaratıcı ve etkileyici bir deneyim sunmayı vaat etmiyor. Markanın dijital pazarlama hedeflerini baz alıyor, fonksiyonlarıyla bu hedeflerin gerçekleşmesine katkı sağlayan, son teknoloji, tasarım, yazılım trendlerini takip eden yeni bir dijital varlık olarak konumlanıyor.

Volkswagen Sanal Showroom’u şimdi deneyimlemek tıklayın.