Tradesoft

Pixelplus olarak, 1997 yılından bu yana geliştirdiği teknoloji çözümleriyle sermaye piyasalarına yön veren Tradesoft’un web sitesini yeniledik. Yenilenen web sitesinde neleri geliştirdiğimize birlikte bir göz atalım.

Tradesoft web sitesini yenileme ihtiyacı duyuyordu. Biz de bu ihtiyaca hem tasarım hem de kullanılabilirlik açısından geliştirdiğimiz çözümlerle karşılık verdik. İlk olarak içerikleri kullanıcılara en doğru şekilde sunmanın çözümlerini aramaya başladık. Kullandığımız mega menü sayesinde artık kullanıcılar tüm içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabiliyorlar. Kullandığımız büyük slider alanı ile kullanıcıları siteye ilk girdikleri anda yakalayabilmeyi hedefledik. Banner alanından aşağıya doğru scroll eden kullanıcıların, hareketli alanlar ve infografik anlatımlarla keyifli bir deneyim yaşamalarını sağladık. Markanın vizyon ve misyonunu kullanıcılara hissettirmek için listeleme sayfalarında slogan kullanımı gerçekleştirdik. Her ürünün detay sayfasında anlatımlar sergilerken hem görsellerle hem de ikonlarla bu anlatımları destekledik. Bu sayede kullanıcılara sıkılmayacakları bir deneyim yaşatmayı hedefledik. Tüm bu özellikleri güncel tasarım trendleri ve tasarımcılarımızın yetenekleriyle birleştirerek yepyeni Tradesoft web sitesinin tasarımlarını tamamlamış olduk. Tasarım sürecinin ardından yazılım süreciyle devam ettik. Web sitesini günümüzün gerekliliklerinden bir tanesi olan responsive yapıda kurguladık. Bu sayede her cihaza uyumlu bir hale getirdik. Dış link ile müşteri desteği yönlendirmesi ekleyerek kullanıcıların ihtiyaç duydukları anda kolayca destek alabilmelerini sağladık. Böylelikle sitenin tüm kodlama aşamalarını tamamlayarak yayına hazır hale getirdik. Tüm testlerimizden de başarıyla geçen yeni Tradesoft web sitesini siz değerli kullanıcılarla buluşturduk.

Siz de tasarım ve kullanılabilirlik açısından geliştirdiğimiz çözümlerle donattığımız yeni Tradesoft web sitesini www.tradesoft.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.