Tivibu

Neyi amaçladık?

Kullanıcıları merkezine alan tasarım yaklaşımımızla, en çok tercih edilen içeriği önceliklendirme özgürlüğü sunan Tivibu yeni web sitesinin “sadece internet ile kullanılabilen bir sistem” olarak algılanmasının önüne geçecek bir deneyim sunmayı hedefledik. Televizyon keyfini katlayacak teknolojik özellikleri vurgulamanın yanı sıra editörlerin değişen içerik döngüsüne ayak uydurabilmek için daha hızlı ve daha kolay yönetilebilir bir proje hayata geçirmek en temel ihtiyacımızdı.

Yalın bilgi mimarisi, kullanıcı odaklı deneyim

Ana sayfa ile ziyaretçilerine zengin ve işlevsel bir dünya sunan yeni Tivibu web sitesi, kullanıcı odaklı yaklaşımıyla fark yaratıyor. Platform, markanın tüm ürünlerini, her segmentin ihtiyacına kolayca ulaşabileceği bir akışta anlatıyor.

Görsel anlatımın gücüyle sade, anlaşılır ve hızlı erişim sağlayan yapı

Tivibu’nun yeni web sitesi, ziyaretçilerin hızlı aksiyon alabileceği, markanın ürün ve kampanyalarına rahatlıkla ulaşabilecekleri yeni bir yapıyla fonksiyonellik kazanıyor.

Trendleri takip eden tasarım çözümleri

Kusursuz bir responsive yapıyla hazırlanan web sitesi, üç boyutlu görsel anlatım imkanı veren paralaks efekt kullanımı ve marka hedefleri için kritik alanlara hızlı erişim sağlayan aksiyon butonları ile de trendleri yakalıyor.