TechSquare

Yeni nesil girişimcilik platformu TechSquare’in hem kendini anlatan hem de parlak fikirleri destekleyen bir web sitesine ihtiyacı vardı. Genç markayı, ruhunu yansıtan trend bir tasarım ve dinamik bir yapıyla ifade etmeye karar verdik. Gücünü KoçSistem’den alan TechSquare, girişimcilerin fikirleri için beslenebilecekleri bir kaynak ve fikirlerini paylaşmak için bir havuz rolü oynuyor.

TechSquare yapısını bir bakışta anlatmak için videolarla desteklenen bir karşılama banner alanı tasarladık. Bu alanda hikaye anlatımının gücünden faydalanarak; sahip olduğu teknolojik altyapıyı ve hakim olduğu yeni nesil teknolojileri anlatan video banner’lar hazırladık. Markanın faaliyet alanlarını ve kimliğini ziyaretçiye anlattıktan sonra sırada interaktif ve dinamik bölümler var.

Dinamik bölümler; parlak fikirleri besleyen haberler, trendler, faydalı bilgiler ve sektöre ışık tutan listelerden oluşuyor. Web sitesinin bilgi mimarisi, bir girişimcinin hem gündemi takip etmesini hem de fikirlerini beslemesini sağlayan bir kılavuz görevi görüyor.

TechSquare yeni nesil girişimcilere finansman, teknoloji ve mentörlük desteği verebilmek için parlak projeleri seçiyor. Seçilmek için, üye girişi yaparak projeyi yüklemek yeterli. Proje gönderme adımları, kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik bakımından sitenin en ince işlenen alanı. İkonlar ve tipografiyle desteklenerek, minimalist bir yaklaşımla tasarlanan aşamalar, girişimcilere net yönlendirmeler vererek başvurularının başarıyla sonuçlanmasını hedefliyor.

TechSquare’in yeni web sitesini www.techsquare.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.