dalından sofraya:
tariş zeytinyağı kurumsal web sitesi

Marka Vizyonu

Sektöründe fark yaratarak zeytin ve zeytinyağı ürünlerini dalından sofraya, gelişimci ve yenilikçi bir anlayışla getiren Tariş Zeytinyağı; kalite ve standartlarda referans olmak, uluslararası alanda da aynı başarıyı yakalama vizyonuyla hareket ediyor.

Nasıl başladık?

Tariş Zeytinyağı’nın, marka değerini ve ürünlerini daha iyi tanıtmak için yeni bir dijital varlığa ihtiyacı vardı. Ardından, Tariş’in çiftçiden son kullanıcıya uzanan büyük bir aile olduğunu vurgulayacak, trend’leri yakalamış; genç ve dinamik görünüme sahip web sitesi için çalışmalara başladık.

Neler yaptık?

Dijital iletişimi başarıyla sağlamak adına, Tariş Zeytinyağı yeni web sitesini ziyaretçilerin yol haritası olacak kusursuz bir navigasyon ve güçlü bilgi mimarisi üzerine inşa ettik. Tariş Zeytinyağı web sitesini yenilerken temel seviyede UX çalışması gerçekleştirerek kullanıcı odaklı bir tasarım hayata geçirdik. Minimal tasarım ögelerini değerlendirerek istediğimiz görünümü yakalarken; tipografi, görsel kullanımı, grafiksel içerikler, illüstrasyon ve ikonlar ile bir bütün olarak okunabilirliği yüksek bir web site oluşturduk. Estetik görünümüyle Tariş Zeytinyağı’nı rakiplerinin çok önüne taşımanın yanı sıra, Hakiki ve Karakterli Zeytinyağı Tariş’in ve birliğin 100 yıllık hikayesi, zeytinden faydalanılarak üretilen farklı kategorilerde geniş ve üst sınıf bir ürün yelpazesi, zeytinyağı hakkında tüm merak edilenler ve birçok interaktif içerik ile de Tariş dünyasını hedef kitleye dolu dolu ve keyifli bir şekilde anlatmayı başardık.

Tariş Zeytinyağı tüm bileşenleri ile hedef kitlesini kapsayan bir dijital varlık olarak yayında. Siz de  www.tariszeytinyagi.com adresinden bu cezbedici deneyimi yaşayabilirsiniz.