Tarabya İngiliz Okulları

Kolay erişilebilir bilgi

Tarabya İngiliz Okulları sunduğu eğitim kalitesiyle, her bir öğrencisinin en iyi şekilde hayata hazırlanması ve üst düzey üniversitelere kabul edilmesini sağlıyor. Bu marka hedefi ve karakterinden yola çıkarak, İngiliz Okulları web sitesinde de bilginin kolay erişilebilir olmasını merkeze koyuyoruz.

Dijital davranışlar merkezde

Sitenin modern bir tasarımıyla kullanıcılar tüm ihtiyaçlarına yanıt bulabiliyor, özellikle velilerin dijital davranışları stratejimizin temelini oluşturuyor.

Hayatı kolaylaştırmak temel amacımız

Velilerin öğrenciler hakkında ulaşmak istedikleri her bilgiye ulaşabilecekleri bir web sitesi oluşturduk. Dijitalin gücünü ve sağladığı olanakları, velilerin hayatını kolaylaştırmak için kullandık. Böylece artık öğrencilerin akademik hayatı ve ihtiyaçlarından daha kolay haberdar oluyorlar.

Veliler hiç zaman kaybetmeden: öğrenci ders notu, katılım ve devam düzeni, öğrenci etkinlikleri, yemek listesi gibi bilgilere ulaşabiliyorlar. Web sitenin öne çıkan bir başka özelliğiyse; okula yeni kaydolacak öğrencilerin ön kaydı site üzerinden yapabilmesi.