Mobil iletişimde kendini ifade etmenin yeni yolu:
TAMBU

Tambu

Tambu, mesajlaşma uygulamalarına Türkiye'den lokal bir renk getiren yenilikçi ve alanında ilk olan bir uygulama. Tambu, Türkiye'ye özel renkli çıkartmalar, GIF'ler ve daha birçok özelliğiyle mesajlaşma uygulamalarını lokal ifadelerle zenginleştiriyor.

Yalın ve Bilgilendirici

Tambu için tasarlanan web sitesi bu yeni uygulamayı hedef kitlesine tanıtırken, uygulama ile ilgili bilgilere en kolay şekilde ulaşabilecek bir yapıda oluşturuldu. Sitede uygulama özellikleri birbirinden ayrışan bölümler halinde ziyaretçi karşısına çıkarken, Tambu'nun kullanıcılara sunduğu çıkartmalar da kendi içinde kategorize edilerek ziyaretçilere tanıtılıyor. Ayrıca web sitesinde uygulamaya dair bilgilerin yer aldığı menü başlıkları, tarayıcı penceresinin küçülmesi durumunda “hamburger menü” dizilimini alıyor ve her ekran boyutunda kullanımı kolaylaştırıyor.

Kullanıcıyı Harekete Geçiren Tasarım

Sticky menü sayesinde ziyaretçiler site içerisinde hareket halindeyken, sürekli olarak ekranın alt bölümünde yer alan indirme butonları ve iletişim formu kullanıcıların harekete geçmesini kolaylaştırıyor.