Petrol Ofisi

Güçlü marka kimliğinin altını çizen bir web sitesi

Türkiye’nin akaryakıt ve kimyasallar pazarı lideri Petrol Ofisi’nin, güçlü marka kimliğinin altını çizen bir web sitesine ihtiyacı vardı. Petrol Ofisi’nin insana değer veren duruşunu, dijital varlığına taşımamız gerekiyordu. Pixelplus’ın deneyimiyle, kullanıcıyı merkeze koyan bir deneyim tasarladık. Kusursuz responsive yapısıyla, her cihaza duyarlı ve uyumlu bir tecrübe sunuyor.

Kullanıcı direksiyonda: Bilgi Mimarisi ve Kullanılabilirlik

Yeni Petrol Ofisi web sitesi, teknolojinin dönüşümünü ve yeni trendleri sahiplenen bir yapıya sahip. Ziyaretçilerin bir sonraki adımını düşünerek, onları doğru yönlendirmeyi ve akıcı bir kullanılabilirlik sağlamayı hedefliyor. Tüm istasyonların iletişim bilgileri ve kampanyalara erişim, fiyat karşılaştırma gibi olanaklar sağlıyor. Tasarımıyla da Petrol Ofisi’nin çağına yakışan ve insana değer veren hikayesini anlatıyor.

Petrol Ofisi’nin zengin hareket alanını yansıtan proje, detaylı bir bilgi mimarisi üzerinde yükseliyor. Ziyaretçilerin gerçekten amacına ulaşmasını ve aradığını bulmasını sağlıyor. Böylece site üzerinde geçirilen sürenin kalitesi ve bilgi tüketilebilirliği artıyor.

Aktif bir iletişim sürdüren platform, takipçileri ve kullanıcılar için, haberler ve duyurular ile ilgili güncel paylaşımlarda bulunuyor, müşteri memnuniyetiyle ilgili geri dönüşleri takip ediyor. Kurumsal site anlayışını yeniden tanımlayan web sitesini, Türkiye'nin Ofisi Petrol Ofisi'ni  www.petrolofisi.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.