finansal edinim dünyası:

paramı yönetebiliyorum

Finansal bilinç dijitale taşınıyor

Paramı Yönetebiliyorum, dört farklı yaş grubuna ayrı ayrı hitap eden, finansal bilinç kazandırmayı amaçlayan bir sosyal sorumluluk projesi. Daha çok gençlere yönelen, finansal okuryazarlık ve bütçe yönetimi gibi konularda onları uzmanlaştırmayı hedefleyen bir proje. Bizim cevaplamamız gereken, finans konusunda hayat becerisi kazandırmayı ilke edinmiş bu sosyal sorumluluk projesini dijitalde nasıl daha iyi bir deneyime çevireceğimiz sorusuydu.

İyileştirilmiş fonksiyonlar ve modern arayüz

Böylece Paramı Yönetebiliyorum’un yeni web sitesi için çalışmalara başladık. Halihazırda yer alan sitedeki geniş içerik havuzunu, iyileştirilmiş bir ortamda bu projeden yararlanmak isteyenlere sunacaktık. Faydaları korurken, güncel tasarım trendlerini doğru şekilde uygulayarak arayüzü modern hale getirdik. Böylelikle, her yaş grubu kendine ait detay ve video sayfalarından eğitimlere daha keyifli bir şekilde ulaşacaktı. Eğitimlere ek olarak, hedef kitleyi yakalayan anlatım diliyle verilmiş ipuçları da web sitedeki yerini aldı.

Paramı Yönetebiliyorum’un akıllı telefonlarda kullanılabilecek mobil uygulamasını da geliştirdik ve projeyi, finansal bilinç kazanmak isteyen herkesin cebine getirdik. Parasını akıllı kullanmak isteyen, bütçe yönetimi konusunda uzmanlaşmak isteyen liseliler, üniversiteliler, yetişkinler veya girişimciler, tek yapmanız gereken paramiyonetebiliyorum.net adresini ziyaret edip bu sosyal sorumluluk projesinden yararlanmak.