albaraka'nın global kobi platformu
yayında

Hangi ihtiyaçtan yola çıktık?

Türkiye’nin yatırım bankacılığı lideri Albaraka Türk, müşterilerinin yatırımlarını daha kolay yönetmelerini ve daha iyi yönlendirmelerle kendilerine en uygun rotayı çizmelerini sağlayacak bir platformla yatırım bankacılığındaki tecrübesini müşterileri adına faydaya dönüştürmeyi amaçlıyordu. Kureselkobiler.com’u hazırlarken hedef kitlenin sektördeki benzerleriyle iletişim kurarak, inovatif fikirler geliştirip, yatırımlarını ilerletmek ve sürekli takipte kalıp yerli ve yabancı sektörün nabzını tutabilmek ihtiyaçlarından yola çıktık.

KOBİ’ler için dijital performansa açılan kapı

Markamızın hayal ettiği gibi, KOBİ’lerin birbirlerinden fikir alacakları portallar da içeren, sosyal bir platform yarattık. Davranışsal hedefleme ile web sitesinin içeriğini kişiye özel bir deneyime dönüştürerek yatırımcıların takip ve yatırım yönetim süreçlerini hızlandırıp, kolaylaştırdık. Böylece kureselkobiler.com global ve lokal marketlerdeki performanslarını artıracak ana alan oldu.

Başka neler yaptık?

Web sitesi aynı zamanda geniş ve özenle hazırlanmış içerikleri, infografiklerle basitleştirilmiş anlatım formatları ile KOBİ’ler için bir bilgi ve referans kaynağı olarak geliştirildi. Üyelik sistemi, akıllı arama ve filtreleme, video içerikler, hesaplama araçları gibi güncel tasarım trendleriyle uyumlu teknik çözümler sunduk.