yenilikçi bir dijital dünya:
kayseri büyükşehir belediyesi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi

İleri vizyonu ve geliştirdiği projeleriyle Türkiye’nin sayılı belediyelerinden Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin, çağdaşlığıyla öncü olacak, teknoloji trendlerini yalınlaştırarak kullanıcısı için faydaya dönüştüren yeni web sitesini yayına aldık.

Verimli bilgi mimarisi

Son tasarım trendleri kullanarak hazırlanan yeni web sitesi, yenilenen bilgi mimarisiyle Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin marka özünü ve belediyenin tüm çalışma aktivitelerini etkili ve tutarlı bir şekilde sunuyor. Web sitesinin kullanıcı beklentileri gözetilerek hazırlanmış yeni içerik stratejisi, genelden özele giden ihtiyaç hiyerarşisi ve sadeleştirilmiş yapısıyla, geniş içerik kataloğunun verimliliğini artırıyor. Modern tasarım çözümleriyle esneklik kazanan web sitesi, kurumun uzun süre yenilemeye ihtiyaç duymadan kullanabileceği bir dijital varlığa dönüşüyor.

Güçlü görsel anlatım

İşlevsel ve keyifli bir deneyim sunan web sitesi, uzun metinler yerine kolay anlaşılan ve akılda kalıcı ikon ve grafik kullanımlarıyla, güçlü bir görsel anlatıma sahip. Kayseri şehri için gerçekleştirilmiş ve hâlihazırda devam eden projeler hakkında detaylı bilgi sağlayan sayfalar ve içinde e-belediye, nöbetçi eczane, beyaz masa gibi alanların yer aldığı hızlı erişim menüsü ziyaretçilere aradıkları bilgiyi doğrudan iletiyor.

Son teknolojik çözümler

Toplu taşıma ile ulaşımı şehir sakinleri ve konukları için kolaylaştırmayı amaçlayan servis tabanlı teknoloji çözümü, web sitesinin alametifarikalarından biri. Bu servis sayesinde, belediye otobüslerinin o an nerede olduğunu veya hangi duraklardan geçtiklerini öğrenebiliyor, anlık güncellenen sistemle, toplu taşıma araçlarını, verimli bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Akıllı arama motoru haricinde, sesli arama imkanı da sunan web sitesi, mobil kullanım için de optimize çözümlerle donatıldı. Ziyaretçilerin tüm platformlarda konuşarak iletişim kurabildiği web sitesi, her türlü bilgiye sesle ulaşılmasını sağlıyor. Böylece kullanılabilirlik yönüyle Kayseri Büyükşehir Belediyesi, dijital dünyasıyla öncü bir konumda yerini alıyor. Aynı zamanda EV SSL sertifikasına sahip web sitesi, kullanıcılara yüksek güvenlikli bir ortam sunuyor. Altyapı temelleri en güçlü yazılım modelleriyle atılmış yeni Kayseri Büyükşehir Belediyesi web sitesi, .NET tabanlı Pixel CMS entegrasyonuna sahip ve mobil kullanım alışkanlıkları için uygun responsive yapısıyla kurumun yenilikçi ve modern yaklaşımını dijital dünyaya taşıyor.
Kayseri Büyükşehir Belediye’sinin yeni web sitesini www.kayseri.bel.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.