GoTurkey

Türkiye'nin turizmi ile ilgili tüm detayları kullanıcılarla buluşturan, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın resmi seyahat rehberi olan GoTurkey web sitesi yenilendi.

Tamamen Kullanıcı Odaklı

Pixelplus olarak tasarımını yenilediğimiz web sitesinde öncelikle kullanıcı deneyiminin en üst düzeyde tutulmasına özen gösterdik. Günümüz trendlerine uygun olarak tasarladığımız sitenin tümünde kullanıcılara oldukça fazla bilgi ve mesaj verebilmeyi, kullanıcıların bu bilgi ve mesajlara detay sayfasına yönlendirilmelerine gerek kalmadan ana sayfadan ulaşabilmelerini sağladık. Aynı zamanda Türkiye'nin sembolü haline gelen bölgelerini ve mekanlarını ilgi çekici görsellerle sunmayı amaçladık. Güçlü ve cesur tipografi kullanımımızla vermek istediğimiz mesajı çok daha net bir şekilde kullanıcılara sunmayı hedefledik. Kullanıcıların yeni web sitesi sayesinde Türkiye hakkında bilmeleri gereken her şeye kolay bir şekilde ulaşabilmelerini ve hızlıca aksiyon alabilmelerini sağladık. Böylelikle her kullanıcının sıkılmadan vakit geçirebileceği ve Türkiye'yi rahatlıkla keşfedebileceği bir web sitesi yarattık. İçerik yönetimini de tamamen üstlendiğimiz GoTurkey web sitesini, çok daha iyi bir deneyim sunması amacıyla sürekli olarak geliştirmeye devam ediyoruz.

Kusursuz responsive yapıya sahip ve kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutan yeni GoTurkey web sitesini www.goturkey.com adresinden ziyaret edebilir, siz de bu deneyime ortak olabilirsiniz.