garanti mortgage’ın yeni
web sitesi yayında

Yeni eviniz burada

Türkiye'nin en popüler mortgage markası olan Garanti Mortgage, Pixelplus imza tasarımıyla yenilendi. Garanti Mortgage’ın web sitesini oluştururken planımız, ev satın almaya karar veren kullanıcılara süreci mümkün olan en açıklayıcı şekilde anlatmaktı. Ayrıca, muhtemel ev alıcılarına çok sayıda fayda, kredi alternatifi ve hesaplama araçları içeren bir araştırma platformu sağlamaktı.

Tüm sorulara yanıt verebilen içerikler

En son tasarım ögelerini içeren yeni web sitesi oldukça yenilikçi ve duyarlı bir arayüze sahip oldu. Markanın sunduğu hizmeti kapsayan “mortgage” dahil olmak üzere, soru işareti yaratacak her kavramı açıkça anlatmak için çok sayıda içerikle hareket ettik. Mortgage’a dair tüm kavramları infografikler, videolar, dinamik hesaplama araçları gibi yeni yöntemlerle ifade eden web sitesi, ev satın alma kararında ve doğru ev seçiminde baştan sona bir rehber niteliğinde.

Mortgage sistemi ile bir ev satın almak veya daha fazla bilgi edinmek için, Türkiye'nin en çok tercih edilen mortgage markası olan Garanti Mortgage'in yenilenen web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.