Garanti Kadın Girişimci

Kadın girişimcileri teşvik eden web sitesi.

Garanti Bankası, Ekonomist Dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği'nin (KAGİDER) işbirliği ile hayata geçen Garanti Kadın Girişimci web sitesi, Türkiye'de kadın girişimciliği teşvik etmek ve başarı hikayelerini Türkiye'ye duyurabilmek amacı ile yenilendi.

Garanti Bankası önderliğinde Ekonomist ve KAGİDER ortaklığı ile 12 yıldır aralıksız düzenlenen "Türkiye'nin Kadın Girişimci" web sitesinin yenilenmesi talebini aldığımızda, yeni web sitesini yaratmak için Garanti Kadın Girişimci Bankacılığı hizmet yelpazesini bütün olarak sahipenecek yeni bir bilgi mimarisi ile işe başladık. Bilgi mimarisini oluştururken, bankanın kadın girişimcilere sunacağı finansal destekleri, kadın girişimcilerimizin yeni bir vizyon kazandırmasını amaçlayan 'yönetici okulu'nu, kadın girişimcilerimizin iş bağlantılarını arttırabilecekleri kadın buluşma etkinliklerini ve projenin kadın girişimcilerimizi teşvik etme amacını misyonları haline getiren Garanti Kadın Girişimciliği'ni bir bütün içerisinde kullanıcının erişimine sunmayı hedefledik. Bu doğrultuda Türkiye'nin kadın girişimcisi yarışmasını detaylı tanıttığımız ve yarışmanın başvuru, oylama, değerlendirme adımlarını dijitalleştiren alt yapıyı kurguladık. Tüm bu kapsamı göz önünde bulundurarak, dijital trendler ve kullanıcı deneyimini önceliklendiren Garanti Kadın Girişimci web sitesini hayata geçirdik.

Bize gurur veren bir proje.

Pixelplus olarak bizim de Türk kadınlarının ekonomik yaşam içersinde teşvik edildiği böyle bir projede yer almamız, ticari kaygılardan uzak ve katma değeri yüksek bir deneyim edinmemizi sağladı. Türk kadın girişimciliğini ve dünya ile yarışan kadınlarımıza destek olan bu projeye teknik destek sağlama fırsatı bulmaktan ve projenin bir parçası olmaktan dolayı ayrı bir gurur duyuyoruz.

Siz de Garanti Kadın Girişimci web sitesini deneyimlemek ve detaylı bilgiye sahip olmak için www.garantikadingirisimci.com adresini ziyaret edebilirsiniz.