Garanti BBVA POS

Garanti BBVA'lı üye işyerlerinin Garanti BBVA POS'undan geçen işlemleri çok daha yakından takip edebildikleri, kendi POS kampanyalarını tanımlayabildikleri ve ürün talebinde bulunabildikleri bir platform olan Garantili İşler web sitesi artık değişime ihtiyacı duyuyordu. Biz de Pixelplus olarak yeni Garanti BBVA POS web sitesini hayata geçirdik.

Öncelikle sitenin arayüzünü ele aldık. Web sitesi günümüz trendlerinden oldukça uzak bir yapıdaydı. Biz de bu soruna modern bir çözüm getirerek, yenilediğimiz web sitesini günümüz trendlerine uyarladık ve yepyeni bir yüz kazandırdık. Bizim için kullanıcıyı sitede vakit geçirmesine teşvik etmek çok önemliydi. Bölüm-bölüm CTA kullanımlarımız ve diğer etkileşim yöntemlerimizle kullanıcının sitede daha fazla vakit geçirmesini ve etkileşime geçebilmesini hedefledik. Yenilediğimiz deneyimi senaryolaştırırken, kullanıcının karar verme aşamalarında kendi sorularına ve isteklerine cevap bulabilmelerini sağlamayı amaçladık. Kullanıcının Garanti BBVA POS ürünlerini, ürünlerin detay bilgilerini, ürünlerin karşılaştırma seçeneklerini ve sağladıkları avantajları rahatlıkla görebileceği alanlar oluşturduk. Bu sayede artık hangi ürünün satın alınması gerektiği ve ürünün KOBİ üye iş yerlerine ne gibi bir fayda sağlayacağı çok kolay bir şekilde anlaşılabiliyor. Aynı zamanda Garanti BBVA POS'u güçlü ve farklı kılan seçenekler olduğunu da vurgulamamız gerekiyordu. Bu nedenle, sunulan ödeme deneyimlerini hem anasayfada hem de detay sayfalarında mümkün olduğunca sergilemeye özen gösterdik. Tasarım aşamasında görsel kullanımlarımızı mümkün olduğunca vektör ve lifestyle dengesini kurarak oluşturduk. Ayrıca, kurumsal kimliği de yenilenen arayüze entegre ederek Garanti BBVA markasından kopmayan bir yenileme sağladık. Var olan log-in yapısını UX yapısına uygun olarak konsept çalışmamıza uyarladık. Böylelikle marka bilinirliğini daha fazla ön plana çıkarmayı hedefledik. Dâhil olduğumuz tüm alanları bir süzgeçten geçirerek minimal dokunuşlarımızla bir ferahlık sağladık. Son olarak Garanti BBVA POS web sitesinin yazılım aşamalarını da tamamladık ve tüm testlerden başarılı sonuçlar alan yeni siteyi yayına aldık.

Kullanıcı deneyimini tamamen yenilediğimiz Garanti BBVA POS web sitesini www.garantibbvapos.com.tr adresinden ziyaret edebilir, siz de bu deneyime ortak olabilirsiniz.