albaraka.com.tr
şimdi yayında

Albaraka Türk'ün yeni kurumsal web sitesi, yenilikçi ve kullanıcı dostu bir arayüz vasıtasıyla bankacılıkta rekabetin arasında yer alarak, ürün ve hizmetleri en etkin şekilde sunmayı amaçlayan müşterilerini beklemektedir.

Kapsamlı UX tasarım süreci

Hedef kitlenin davranış ve deneyimlerini araştırıp analiz ederek, kapsamlı bir UX süreci ile hazırlanan Albaraka Türk’ün yeni web sitesi, kullanıcılarının gereksinimlerini biliyor ve onlara sıradan bankacılık yaklaşımı dışında daha sıcak bir tonda yaklaşıyor.

Katılım bankacılığını anlatmak

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın yenilenen kurumsal web sitesinde, en yeni tasarım, kullanım ve içerik eğilimlerini barındıran modern bir görünüm hedefledik. Markanın stratejik konumlandırmasını, katılım bankacılığının faydalarını sadece profesyonellere değil konuyla ilgilenen herkese kolaylıkla anlatabilmek üzerine kurduk.

Etkili dijital pazarlama analizleri

Yaptığımız çalışmalar sonucunda ortaya koyduğumuz tasarım yalnızca web site ile sınırlı kalmadı. Aynı zamanda Albaraka Türk’ün ATM arayüzleri ve internet şubesi tasarımlarını da yeniledik. Böyle kapsamlı bir proje için izlediğimiz etkili dijital pazarlama analizleri ve strateji süreçlerinin her aşamasında büyük bir titizlikle hareket ettik.