türk telekom prime’ın
web sitesi sizleri yepyeni görünümüyle karşılıyor

Faydaların dünyası

AVEA, marka dönüşümünü tamamlayıp Türk Telekom ile birleştikten sonra, kullanıcıları Türk Telekom'un yeni yüzüyle selamlarken; bizler de büyük bir avantaj dünyası olan Prime'ın web sitesini yeniledik.

Modern ve dinamik arayüz

Türk Telekom'un yenilenen marka kimliğine uygun hale gelen Prime web sitesi, dikkat çekici modern ve dinamik bir arayüze sahip. Ayrıca, yerel ve uluslararası ayrıcalıklarla birlikte, alışveriş avantajlarından en popüler restoranları ve seyahat yerlerini ziyaret etmeye kadar, kullanıcıyı hoşnut edecek çok sayıda avantajı sunuyor.

Diğer Detaylar

Web sitesi, saf kullanıcı deneyimine odaklanarak Prime'ın sunduğu avantajları ziyaretçilere en verimli şekilde aktarıyor. Böylece kullanıcılar, içinde bulunmaktan mutlu oldukları bir ortamda avantajlara ulaşmış oluyor. Kullanıcılar web sitesinden Türk Telekom Prime'a üye olabilir veya abonelikleri hakkında istedikleri an bilgi alabilirler. Bununla kalmaz, çevrimiçi işlemleri de gerçekleştirebilirler. Yepyeni ve modern görünümlü bir dijital dünya deneyimi için turktelekomprime.com adresini ziyaret edebilirsiniz.